X
تبلیغات
داوری فوتبال
شهید کریمی جویبار---------مقیم کوتنا    ساعت:۱۴:۰۰     ورزشگاه: جویبار

داوران: برقی - عباسی - علی جان زاده - حسینعلی زاده

وحدت شهروند فریدونکنار---------شهرداری سرخرود   ساعت:۱۴:۰۰     ورزشگاه: فریدونکنار

داوران: کاظمی - هدایتی - نوربخش

خزر محمودآباد---------راهبران بندر فریدونکنار   ساعت:۱۴:۰۰     ورزشگاه: محمودآباد

داوران: عادل - مشک آبادی - پنبه کار - محسنی

شهداء بابلسر---------علوم پزشکی مازندران ساعت:۱۴:۰۰     ورزشگاه: بابلسر

داوران: جعفری - تیموری - گلیردی - علی نژاد

ساویز ساری---------بازرگانان چالوس ساعت:۱۴:۰۰     ورزشگاه: ساری

داوران: مظفری - طالشی - ستوده - وردیان

شهید کجوری قائمشهر---------گتاب ۰۴ بابل ساعت:۱۴:۰۰     ورزشگاه: قائمشهر

داوران: خورشیدی - کمک داور ۱(نامشخص) - بهروان - اسکندری

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1389ساعت 5 PM توسط حامد اصغری |

علم و ادب سایپا مشهد--------------دبیری یزد

۲۲/۱۰/۱۳۸۹          ورزشگاه: شهرستان مشهد سالن شهید بهشتی    ساعت: ۱۶:۰۰

سرداور:حسین شاهمردانی از تهران

داور: مهران جعفری از مازندران

داور سوم: جم تاج مهجوی از خراسان شمالی

وقت نگهدار: علی کلبادی نژاد از مازندران

ناضر داوری: عباس بهروش مازندران

+ نوشته شده در دوشنبه بیستم دی 1389ساعت 5 PM توسط حامد اصغری |

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹      ثامن قائمشهر----------دریای بابل          ساعت: ۱۴

داوران: حیدر زاده - نقی پیمان پور - موسی قنبری     ورزشگاه: قائمشهر

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹    سپاهان قائمشهر----------یاران ساری          ساعت: ۱۴

داوران: حامد اصغری - محمد محسنی - علیرضا ساکت    ورزشگاه: قائمشهر

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹    وحدت جویبار----------مقیم کوتنا        ساعت: ۱۴

داوران: رضا عادل - پوراسدالله - عباسی             ورزشگاه: جویبار

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹    ساحل قائمشهر ----------نگین شمال ساری       ساعت: ۱۴

داوران: جعفر جعفری - طالشی - شیبانی            ورزشگاه: قائمشهر

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹    صنعت ساری----------ستارگان درخشان جویبار      ساعت: ۱۴

داوران: احمدی - افروزه - زاغی زاده         ورزشگاه: ساری

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹    سایپا شمال----------شهدای بابل    ساعت: ۱۴

داوران: قربانپور - بهروان - مرادی         ورزشگاه: قائمشهر

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹    چالاک آمل----------ستاره قو سلمان شهر    ساعت: ۱۴

داوران: قربانی - آزادی - پوراکبر        ورزشگاه: آمل

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹    رهروان بندر فریدونکنار----------وحدت چمستان    ساعت: ۱۴

داوران: سلمان نژاد - خردمندی - داودی       ورزشگاه: فریدونکنار

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹    ساحل عباس آباد----------پرسپولیس ساری    ساعت: ۱۴

داوران: رضوی - آزاد - قلی پور      ورزشگاه: عباس آباد

+ نوشته شده در دوشنبه سیزدهم دی 1389ساعت 6 PM توسط حامد اصغری |

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹          کمیشان نکا--------------امیر موبایل شیرگاه     ساعت: ۱۶

اسامی داوران: شجاعت شعار - عادلانی           ورزشگاه: شهرستان نکا سالن سردار طوسی

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹          شهید عرفان ساری--------------تامین اجتماعی قائمشهر     ساعت: ۱۶

اسامی داوران: لازری - نوری          ورزشگاه: شهرستان ساری سالن ۲۲ بهمن

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹          کلبستان نکا--------------سورنا اسرم سورک     ساعت: ۱۷

اسامی داوران: امید سهرابی - رضا محمدیان          ورزشگاه: شهرستان نکا سالن سردار طوسی

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹          بسیج داراب کلا--------------استقلال خلیل شهر     ساعت: ۱۶

اسامی داوران: کریمی - محمدخانی         ورزشگاه: دارابکلا سالن دارابکلا

+ نوشته شده در دوشنبه سیزدهم دی 1389ساعت 5 PM توسط حامد اصغری |

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹      ملی پوشان احمدچاله پی---------- شهدای مرزن آباد       ساعت: ۱۷:۰۰

داوران: رضازاده - کاظم پور         ورزشگاه: شهرستان بابل سالن شهداء

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹      شهیدمحمدپوربابلسر---------- پارسیان شیرگاه     ساعت: ۱۶:۰۰

داوران: تقوی - میلاد حسین زاده        ورزشگاه: شهرستان بابل سالن شهید نوبخت

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹    امید احمدچاله پی---------- سردآبرود کلاردشت    ساعت: ۱۶:۰۰

داوران: جواد رحیمی - رکنی      ورزشگاه: شهرستان بابل سالن شهداء

چهارشنبه ۱۵/۱۰/۸۹    هانی تجارت مرزن آباد---------- شهیدحمیدی زیرآب    ساعت: ۱۶:۰۰

داوران: اسحاقی - پارسا سهرابی     ورزشگاه: مرزن آباد سالن شهداء

+ نوشته شده در دوشنبه سیزدهم دی 1389ساعت 5 PM توسط حامد اصغری |

کلیه بازی ها در روز جمعه مورخه ۲۸/۸/۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۰۰ برگزار خواهد شد.

بازرگانان چالوس ------------------ علوم پزشکی مازندران             ورزشگاه: چالوس

عادل - حسینعلی زاده - علیجانزاده - مدنی

ساویز ساری ----------------- شهید کجوری قائمشهر                   ورزشگاه: ساری

برقی - مشک آبادی - پوراسد - وردیان

خزر محمودآباد ------------------ شهدای بابلسر                          ورزشگاه: محمودآباد

رضوی - عظیم پور - آراد - ترستاقی

راهبران بندر فریدونکنار ----------------- شهرداری سرخرود             ورزشگاه: فریدونکنار

شمسی - مروتی - کریم زاده - زحمتکش

شهید کریمی جویبار ----------------- وحدت شهروند فریدونکنار       ورزشگاه: جویبار

راعی - ستوده - عسگری - نوربخش

مقیم کوتنا --------------- شهید مزدستان                                  ورزشگاه: قائمشهر

خورشیدی - جعفر جعفری - حیدرزاده - نوری                              

+ نوشته شده در یکشنبه سی ام آبان 1389ساعت 7 PM توسط حامد اصغری |

کلیه بازی ها در روز جمعه مورخه ۲۱/۸/۱۳۸۹ برگزار خواهد شد.

سرخرود --------------- بازرگانان چالوس                         ساعت ۱۴:۰۰      وزشگاه: سرخرود

فاضلی - جهانی - محسنی - فرهادی

شهید کجوری قائمشهر ----------------- خزر محمودآباد     ساعت ۱۴:۰۰     ورزشگاه:قائمشهر

سلمان نژاد - قربانپور- موسوی - علیزاده        

شهدای بابلسر --------------- شهید کریمی جویبار          ساعت ۱۴:۰۰      ورزشگاه: بابلسر

خورشیدی - تیزکار - مسعودی - آزادی

شهید مزدستان --------------- راهبران بندر فریدونکنار      ساعت ۱۴:۰۰      ورزشگاه: قائمشهر

مظفری - علی نژاد - گلیردی - محمدنسب

وحدت شهروتد فریدونکنار ---------------- مقیم کوتنا        ساعت ۱۴:۰۰       ورزشگاه: فریدونکنار

مومنی - رضوی - آزاد - گلی 

+ نوشته شده در یکشنبه سی ام آبان 1389ساعت 7 PM توسط حامد اصغری |

کلاس داوری ارتقا از درجه ۳ به در جه ۲ در مورخه ۲۷/۸/۱۳۸۹ الی ۲۹/۹/۱۳۸۹ در شهرستان ساری با حضور جناب آقای جلالی نماینده فدراسیون فوتبال به عنوان ممتحن کلاس و جناب آقای بهروش مسئول محترم کمیته داوران مازندران به عنوان مدرس کلاس برگزار گردید. تست آمادگی جسمانی نیز در مورخه ۲۹/۸/۱۳۸۹ ساعت ۱۰ صبح در ورزشگاه شهید متقی ساری انجام شد. و داوران شرکت کننده در کلاس از آمادگی بدنی مناسبی برخوردار بودند.

 

+ نوشته شده در شنبه بیست و نهم آبان 1389ساعت 4 PM توسط حامد اصغری |

یک دوره کلاس داوری درجه ۳ در سطح دانش آموزان مقطع متوسطه با حضور ۳۰ نفر از مورخه ۲۲/۸/۱۳۸۹ لغایت ۵/۹/۱۳۸۹ در هنرستان تربیت بدنی با حضور اساتید محترم زیر برگزار خواهد شد.

مدرس: استاد غلامرضا بهروان

مدیر کلاس: محمدرضا حسین زاده

ممتحن: محمد رضا مازندرانی

+ نوشته شده در شنبه بیست و دوم آبان 1389ساعت 7 PM توسط حامد اصغری |

خزر محمودآباد--------ساویز ساری         ۱۴:۰۰            ورزشگاه: شهید بهشتی محمودآباد

داوروسط:صائب گلی   کمک داور۱:رمضان قربانی  کمک داور۲:علی اصغر علیزاده  داورچهارم:محسن آزادی

گتاب بابل-------------شهرداری سرخرود            ۱۴:۰۰            ورزشگاه: هفت تیر بابل

داوروسط: بهرام کیانی   کمک داور۱: جابر ملک محمودی  کمک داور۲: جعفر جعفری  داورچهارم: رضا حسین علیزاده

شهید کریمی جویبار------------ شهید کجوری           ۱۴:۰۰           ورزشگاه: واسو کلا جویبار

داوروسط: سیدعباس جعفری  کمک داور۱: میثم حیدرزاده  کمک داور۲: امیر وردیان  داورچهارم: امیر بهروان

بازرگانان چالوس------------ شهید مزدستان          ۱۴:۰۰            ورزشگاه: شهرداری چالوس

داوروسط: حسن مرادی  کمک داور۱: سیدرضا علیجان زاده  کمک داور۲: مهدی پنبه کار  داورچهارم:کامبیز بوستان دار

مقیم کوتنا------------شهدای بابلسر                     ۱۴:۰۰              ورزشگاه: کوتنا

داوروسط:علی بابانژاد  کمک داور۱: علی اکبر عظیم پور  کمک داور۲:سید عباس جلالی  داورچهارم: دانیال پاشنده

بندر فریدونکنار------------ وحدت فریدونکنار           ۱۴:۰۰           ورزشگاه: آزادی فریدونکنار

داور وسط: وحید کاظمی   کمک داور۱: میثم تیزکار   کمک داور۲: علیرضا هدایتی   داور چهارم: یاسر نوربخش

 

+ نوشته شده در چهارشنبه دوازدهم آبان 1389ساعت 7 PM توسط حامد اصغری |

ردیف نوع کلاس جنسیت محل برگزاری تاریخ برگزاری
۱ درجه 3 مرد بابلسر 24/6/89 لغایت 31/6/89
۲ درجه 3 مرد بابلسر 24/6/89 لغایت 31/6/89
۳ درجه 3 مرد قائمشهر 10/7/89 لغایت 26/7/89
۴ درجه 3 مرد ساری 1/8/89 لغایت 7/8/89
۵ درجه 3 مرد ساری 1/8/89 لغایت 30/8/89
۶ درجه 3 مرد ساری 21/8/89 لغایت 5/9/89
۷ ارتقا3به2 مرد ساری 28/8/89 لغایت 30/8/89
۸ ارتقا3به2 زن بابل 3/9/89 لغایت 5/9/89
۹ درجه 3 مرد بابل 13/9/89 لغایت 19/9/89
۱۰ ارتقا3به2 مرد ساری 25/9/89 لغایت 27/9/89
۱۱ درجه 3 مرد چالوس 4/10/89 لغایت 11/10/89
۱۲ درجه 3 مرد ساری 11/10/89 لغایت 17/10/89
۱۳ درجه 3 زن چالوس 11/10/89 لغایت 17/10/89
۱۴ ارتقا2به1 مرد ساری 15/10/89 لغایت 17/10/89
۱۵ ارتقا2به1 مرد ساری 14/11/89 لغایت 17/11/89
۱۶ ارتقا3به2 مرد ساری 6/11/89 لغایت 8/11/89
۱۷ درجه 3 زن ساری 23/11/89 لغایت 30/11/89
۱۸ ارتقا 1 به ملی مرد ساری 3/12/89 لغایت 6/12/89
۱۹ ارتقا2به1 زن ساری 11/12/89 لغایت 13/12/89
+ نوشته شده در سه شنبه یازدهم آبان 1389ساعت 7 PM توسط حامد اصغری |

ردیف نام و نام خانوادگی متولد نتیجه
۱ سید کریم سلطانی ۱۳۵۳ قبول
۲ مصطفی رضایی ۱۳۶۹ قبول
۳ سید جواد حسینی ۱۳۶۹ قبول
۴ سید محمد شاه چراغ ۱۳۶۸ قبول
۵ سیدمجتبی صالح نژاد ۱۳۷۴ قبول
۶ نوید آقایی ۱۳۶۷ قبول
۷ حسین طاهری ۱۳۵۶ قبول
۸ فرشید پورکریم ۱۳۶۱ قبول
۹ میثم راستگار روحانی ۱۳۵۹ قبول
۱۰ محمد اکبری زعفرانی ۱۳۵۶ قبول
۱۱ امید فاتحی جیفرودی ۱۳۶۱ قبول
۱۲ پرویز جهانی بهنمیری ۱۳۵۶ قبول
۱۳ افلاطون یزدانی ۱۳۶۴ قبول
۱۴ علی اصغر نیکپور احمدی ۱۳۶۷ قبول
۱۵ محمدحسین یحیی زاده ۱۳۷۳ قبول
۱۶ سید امیر حسینی ۱۳۶۵ قبول
۱۷ حکیم انتظاریان ۱۳۷۴ قبول
۱۸ سید مهدی ساداتی ۱۳۷۱ قبول
۱۹ نصرالله دهنه ۱۳۶۸ قبول
۲۰ صادق رحیمی نژاد ۱۳۶۲ قبول
۲۱ رحیم فلاحی ۱۳۶۵ قبول
۲۲ محمد علی عرب ۱۳۶۹ قبول
۲۳ یوسف احمدی شوری ۱۳۶۷ قبول
۲۴ حمیدرضا زارعی ۱۳۶۷ قبول
۲۵ حسن تحویلدار نژاد ۱۳۶۶ قبول
قبول
+ نوشته شده در سه شنبه یازدهم آبان 1389ساعت 6 PM توسط حامد اصغری |

کلاس داوری درجه ۳ از تاریخ ۲۰/۱۲/۱۳۸۸ لغایت ۲۶/۱۲/۱۳۸۸ در شهرستان امیر کلا برگزار شد. که  پس از برگزاری آزمون عملی و تئوری نتایج آزمون  به ترتیب ذیل اعلام گردید.
خلیل قربانیان امیرکلا قبول
فرنام استوار بابل قبول
احد هادی نژاد بابل قبول
امیر پیرایش بابل قبول
سیدعلی اصغر رسولی آمل قبول
علیرضا ساکت آمل قبول
حامد حسن نتاج امیرکلا قبول
مهدی جعفریان بهنمیر قبول
ایمان شکرائی صورتی بندپی شرقی قبول
سعید دادکیش آمل قبول
مهدی خلیل پور امیرکلا قبول
علی عباسیان امیرکلا قبول
یاسر علیپور بابل قبول
احسان قاسمیان بابل قبول
رضا نیکمال آمل قبول
بهنام بابایی آمل قبول
پرهام خاکپور نور قبول
وحید کوچائی بابل قبول
یوسف بابازاده بابل قبول
مهدی فتح تبار فریدونکنار قبول
جواد فلاحی آمل قبول
محمدرضا حاجی آقازاده بندپی غربی مردود

+ نوشته شده در یکشنبه نهم آبان 1389ساعت 7 PM توسط حامد اصغری |

 

به گفته رئیس کمیته داوران استان مازندران کلاس داوری زیر ۱۷ سال استان در شهرستان ساری مورخه ۱۴/۸/۱۳۸۹ ساعت ۸ صبح در ورزشگاه شهید متقی ساری به مدت یک ماه برگزار خواهد شد. طبق پیش بینی کمیته داوران استقبال خوبی از این کلاس خواهد شد.

+ نوشته شده در یکشنبه نهم آبان 1389ساعت 6 PM توسط حامد اصغری |

تمامی بازی های هفته هفتم در مورخه ۷/۸/۱۳۸۹ ساعت ۱۴:۳۰ برگزار خواهد شد.

شهرداری سرخرود--------علوم پزشکی مازندران

شمسی -  جلالی - رضایی - قربانی                                     ورزشگاه: زمین سرخرود

ساویز ساری-------------شهید کریمی جویبار

کاظمی -  تیزکار - هدایتی - اکبری                                        ورزشگاه: تجهیزات مدارس

شهید مزدستان---------گتاب ۰۴ بابل

  عادل - مشک آبادی - حسین علی عابدی - زحمتکش            ورزشگاه: هفت تیر

شهید کجوری قائمشهر-----------مقیم کوتنا

 بابایی نژاد - عظیم پور - مومنی - وردیان                               ورزشگاه: میدان سر

وحدت شهروند فریدونکنار-----------بازرگانان چالوس

مظفری - محمدنسب - جهانی - احمدی                                ورزشگاه: آزادی فریدونکنار

شهدا بابلسر----------راهبران بندر فریدونکنار                   

فاضلی - آخوند جانی - میلاد علی نژاد - طبری                       ورزشگاه: شهدای بابلسر

+ نوشته شده در چهارشنبه پنجم آبان 1389ساعت 6 PM توسط حامد اصغری |

ردیف

نام و نام خانوادگی

درجه

شهر

ردیف

نام و نام خانوادگی

درجه

شهر

ü      1

بهرام کیانی

ملی

گلوگاه

ü      31

رضا عادل

ملی

بابلسر

2

محمد عسگری

ملی

گلوگاه

ü      32

حسن برقی

ملی

بابلسر

3

جابر ملک محمودی

یک

گلوگاه

33

حسین علی عابدی

ملی

بابلسر

ü      4

مهدی راعی

یک

بهشهر

34

احمد مشک آبادی

یک

بابلسر

5

مجتبی خوشروز

یک

بهشهر

35

قدیر پوراسدالله

یک

بابلسر

ü      6

جلال اسدی

ملی

نکا

36

رضا علیجان زاده

یک

بابلسر

7

جعفر جعفری

ملی

نکا

37

سیدرضا حسین علیزاده

یک

بابلسر

8

مجتبی طالشی

یک

نکا

ü      38

سید عباس جعفری

ملی

فریدونکنار

9

مجتبی ستوده

دو

نکا

39

غلامرضا تیموری

ملی

فریدونکنار

ü      10

اشکان خورشیدی

ملی

ساری

ü      40

صائب گلی

یک

فریدونکنار

11

سید کریم موسوی

ملی

ساری

41

علیرضا محسنی

یک

فریدونکنار

12

مرتضی شعبانی

ملی

ساری

42

رمضانعلی قربانی

یک

فریدونکنار

13

دانیال مرادی

یک

ساری

43

حسین رضایی

یک

محمودآباد

14

یاسین جعفری

یک

ساری

ü      44

محمود قربانپور

ملی

آمل

15

میثم حیدر زاده

یک

ساری

ü      45

سیدهادی فاضلی

ملی

آمل

·         16

امیر بهروان

دو

ساری

46

علی اصغر علیزاده

یک

آمل

17

امیر وردیان

دو

ساری

47

محمد محسنی

یک

آمل

ü      18

وحید کاظمی

ملی

قائمشهر

48

علی محمد ترستاقی

یک

چمستان

19

وحید پاکیده

ملی

قائمشهر

ü      49

محمد حسین کاظمیان

ملی

نور

20

میثم تیزکار

ملی

قائمشهر

50

سید عباس جلالی

یک

نور

21

علیرضا هدایتی

دو

قائمشهر

51

علی اکبر عظیم پور

ملی

نوشهر

ü      22

حسن مظفری

ملی

کیاکلا

ü      52

علی بابایی نژاد

ملی

نوشهر

23

میلاد علی نژاد

یک

جویبار

53

میلاد مروتی

یک

نوشهر

24

میثم گلیردی

یک

جویبار

ü      54

فرزاد شمسی

یک

نوشهر

25

میثم مسعودی

یک

شیرگاه

ü      55

غلام رضوی

ملی

چالوس

ü      26

اسماعیل احمدی

یک

بابل

56

سید علی اصغر مومنی

یک

چالوس

27

احمد آخوندجانی

یک

بابل

·         57

میثم خانگلی

دو

شیرگاده

28

علی اصغر افروزه

یک

بابل

·         58

قاسم علیپور

یک

کلارآباد

29

سید محمدرضا طبری

یک

بابل

·         59

کامبیز بوستاندار

یک

چالوس

30

عباس محمد نسب

یک

امیرکلا

 

 

 

 

 توضیح اینکه:

ü      علامت داوران وسط می باشد.

·         علامت داوران لیگ یک می باشد.

+ نوشته شده در چهارشنبه پنجم آبان 1389ساعت 6 PM توسط حامد اصغری |